Novinky(čoskoro sputíme) · Fórum · Bazár(pripravujeme) · Facebook

TOPlist

Predám Team Losi Micro-T

Zamknuté, duplicitné alebo pravidlá porušujúce témy...
Užívateľ

Predám Team Losi Micro-T

Poslaťod gyver » Štv 29. Nov 2012 22:07:52

Predám rc auto - Team Losi Micro-T Stadium Truck 1/36, komplet set, na elektrický pohon, modré, trochu vytunené (guličkové ložiská na kolesách, hliníkové napináky, zadné péry, karbonový predný nárazník, zadný hliníkový nárazník, osy kolies, kolesá sú pripevnené matkami, nie ako pôvodne nejakými závlačkami.) + more súčiastok (ktoré sú na obrázku) + oranžové origo kuželky na vytýčenie dráhy. Je niečo cez rok staré, záruku/faktúru už nemám. Jazdil som s ním tak 5x doma v kuchyni, už skoro rok ho nepoužívam - je ako nové, plne funkčné - dnes odskúšané. Je zabalené v originálnej krabici so všetkým, čo tam bolo - auto, ovládač, nabíjačka, stále funkčné tužkové baterky, manuál. Servo riadenia bolo vymenené za nové a to pôvodné (pokazené) je tiež v krabici na náhradné diely. Medzi súčiastkami je tiež nové servo do náhrady. Súčiastky sú buď origo od losi alebo tunningové, všetko kupované na ebayi. Je tam špecialitka a to nabíjačka autovej baterky z ebaya, ktorú ide zapojiť do ele. siete a normálne nabíjať + konverzia na európske zásuvky samozrejme. Zo súčiastok spomeniem: nový motor, servo, 2x baterka do auta, sada šróbiek, závlačiek, sponiek, 4 nové kolesá, komplet nový plastový podvozok, nárazníky, origo skrutkovač + klúčik, tlmiče + alternatívne pružiny, pastorky, náhradné diely do spojky, hnacie hriadele, výstupy diferenciálu, nový kryštál do auta a ovládača, osy kolies, náhradné káble... Je toho spústa. Niektoré súčiastky sú už na aute, pôvodné sú v krabici, niektoré som vyskúšal a znova vrátil nazad a niektoré sú fungl nové nevybalené. Dôvod predaja: strata záujmu. Prípadní záujemci prosím kontaktujte ma súkromnou správou. Platba môže byť na účet v rámci Slovenska alebo na dobierku, s Českom to bude asi problém (veľké poplatky, čo viem), to sa budeme musieť nejako dohodnúť. Balík zašlem poštou. Auto by som chcel predať ako komplet aj s náhradnými súčiastkami, kedže niektoré sú už na aute. Cena: 60 euro/1500 CZK + pošta.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil gyver dňa Ned 02. Dec 2012 14:54:46, celkovo upravené 1

Užívateľ

Re: Predám Team Losi Micro-T

Poslaťod gyver » Ned 02. Dec 2012 14:56:01

60 euro/1500 CZK + pošta

Užívateľ

Re: Predám Team Losi Micro-T

Poslaťod gyver » Pon 03. Dec 2012 18:16:48

Tak auto predané, ďakujem.

Poprosím zmazať inzerát.

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia