Novinky(čoskoro sputíme) · Fórum · Bazár(pripravujeme) · Facebook

TOPlist

Predam rozrobený RC model Tatra T810 alebo ND

Zamknuté, duplicitné alebo pravidlá porušujúce témy...
Užívateľ

Predam rozrobený RC model Tatra T810 alebo ND

Poslaťod pepcox » Ned 03. Mar 2013 10:49:02

Zdravím. Mam na predaj rozrobený model Tatra t810.
fotky modelu:

http://pepcox.rajce.idnes.cz/Model_Tatra_T-810/

Ide o to ze uz na to nemam tolko casu, a zbytocne mi to tu svieti v izbe. Je k tomu kopec suciastok na model HPI wheely king 4x4, z ktorého som najskor

vychadzal. Teda Je tam viac menej tolko suciastok, ze by z nich siel poskladat tento model cely! (včetne vysielaČa a prímaČa) Dalej je to uz spominany

model tatry t810, ktorý je robený z hliníku/zeleza. Je osadený na 3 stupnovej prevodovke zn: TAMIYA.

Ta bola kupovana par mesiacov dozadu, cize je plne funkcna, zrejme ak najdem doklad bude aj v zaruke.
Link:

http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_ ... pnova-.htm

Diferencialy su použité zo spomínaného HPI modelu. Kedže je to 6x6 tatra, tak som tam nejake obaly na diferaky dokupoval. Samozrejme origo HPI. Postavené

to je na plneu s hlinikovými diskami. Poháňa ju elektromotor graupner speed 600 ECO 7.2V. Regulátor otáčok je tieš graupner (speed-profi 40R) Ten by mal

byt ties este v zaruke.

Dalej. Tatra je ovládaná ovládacom Hitec optic 5 2.4 ktory bol dokupovany ako novy.

Dalej mam k tomu dokupene prislusenstvo, ktore som ani nemal moznost vyskusat, kupoval som ho v predstihu. Ako napriklad: Zvukovy modul dieseloveho motora,

zadne led svetlá, svetelný modul so smerovkami, prednými aj brzdovými svetlami) Treba vidiet fotky vo fotoalbume.

Neviem co by som este k tomu viac povedal. Ak by ste mali nejake konkretne otazky spytajte sa.

Tu je fotogaleria konkretneho modelu a prislusenstva.:

http://pepcox.rajce.idnes.cz/Model_ND_na_predaj

Chcem to predat ako komplet! Iba pri vaznom zaujme, mozem nieco predat na suciastky. Iba osobny odber v ZA a blizkom okoli.

Cena dohodou.
Piste na: juraj8skorvanek@gmail.com

V.I.P.
Obrázok užívateľa

Re: Predam rozrobený RC model Tatra T810 alebo ND

Poslaťod cracatith » Ned 03. Mar 2013 18:18:31

ahoj mám pár otázok:- kolko kanálová je tá páková vysielačka?
-model je funkčný?
- akú cenu si predstavuješ?

zháňam podvozok 6x6 chcem robiť V3S tak by sa v prípade dohody musel prerobiť,a to sú ďalšie investície,ale ako základ by bol dobrý.Mám jeep JK na podvozku dingo ,len som podal zadnú nápravu kvôli kasni a je všetko vodotesné a osvetlené. napíš mi ak by si náhodou chcel menit,dohodneme sa

V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod cracatith » Pon 04. Mar 2013 10:46:20

ahoj máš aj dáke videjko z jazdy?

Užívateľ

Poslaťod pepcox » Pon 04. Mar 2013 10:50:22

no to nemam.

Užívateľ

Poslaťod pepcox » Sob 20. Apr 2013 13:11:49

Predané.

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia