Novinky(čoskoro sputíme) · Fórum · Bazár(pripravujeme) · Facebook

TOPlist

dune fighter pro 2

Modely aut a všetko spojene s jazdením , ovládaním ...
Užívateľ

dune fighter pro 2

Poslaťod rumy » Uto 05. Feb 2019 8:54:34

Ahojte kedze moj stary model mi nevyhovoval tak som ho vratil a kupil si novy dune fighter pro 2... auticko je neskutocne rychle je to pohon 4x4 ...ale mam snim mensi poblem ked sa s autickom rozbieham pomalicky a postupne pridavam az ho uplne vypeckujem tak proste sila motra sa dost prenesie do zadnych kolies a auto mi zacne stacat.. asi by som mal tym padom vyladit geometriu.. ???
dalsi problem ktory mam ked zapnem ovladac kolesa na aute su rovno otacam snimi v pohode vsetko sa vracia do povodnej hodnoty aby boli rovno.. ako nahle sa par krat snim rozbehnem pozatacam a zastanem tak kolesa sa su vytocene..na ovladaci si ich vyladim aby boli rovno tak po par zatoceni su zase nie rovno.. ale natocene... ked aj na mieste potocim snimi tak ako tocia sa ale nevratia sa do roviny.. ostavaju mierne vytocene.. potom ked pridam plyn tak musim ich cez volant vyrovnavat... aby mi auto nezatacalo.. potom zasnem zase ako keby sa narovnali a chvilku jazdim bez problemov ked si vsimnem ze mi auto zataca tak zastanem a zase su kolesa do boku.. vytocene.. co stym mozem spravit? dakujem za rady

este dodam ze som dneska vymenil servo bolo tam 9kg dal som tam 20kg
Obrázok

Obrázok

Späť na Modely RC aut

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť