Novinky(čoskoro sputíme) · Fórum · Bazár(pripravujeme) · Facebook

TOPlist

Stavba vlastnej buginy - rady pre zaciatocnika

Modely aut a všetko spojene s jazdením , ovládaním ...
Užívateľ

Stavba vlastnej buginy - rady pre zaciatocnika

Poslaťod 110mat110 » Uto 07. Aug 2018 7:54:56

Ahojte. Moj plan je, postavit si 3 identicke rc buginy aby sme sa mohli pretekat s malymi synovcami po parkovisku. Ovladanie chcem mat s arduinom cez bluetooth z mobilu, netreba mi velky dosah.
Ram chcem celkom jednoduchy so zadnym odpruzenim. Mierka 1:10 by mohla stacit. Pohon chcem len v zadu. Pre mechanicku jednoduchost by som chcel radsej 2 samostatne elektromotory aby som nemusel riesit diferencial. Ake motory zvolit? Aby to zvladlo tak povedzme 10-15km/h (mozno aj viac, neviem si uplne predstavit tu rychlost na malom aute) a ci je mozne im dat nejaku prevodovku aby sme vedeli prepnut auticko na jazdu v terene

Elektroniku regulatora a aj servo otacania si spravim sam, s tym by problem nemal byt. Samozrejme chcem pre chalanov aj take ficurky ako blinkre, svetla a vsetko co musi spravne auto mat 8-) .

Kedze som nikdy nic podobne nestaval, rad by som poprosil vas skusenejsich o nejake tie rady co a ako aby som nespravil nejaku nepouzitelnu hlupost uz na zaciatku.

Späť na Modely RC aut

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť